Рецепти

Рибна юшка

Рибна юшка
Рибна юшка
Рибна юшка
Рибна юшка
prev
next
Рибна юшка

Інгредієнти для приготування юшки

Як готувати юшку? Для початку необхідно запастися всіма обов’язковими інгредієнтами. Щоб зварити ароматний рибний суп у домашніх умовах, вам знадобляться:

  • морква — 70 г (1 середня шт.);
  • картопля — 1–2 штуки (90 г);
  • вода — 0,5 л;
  • червоний болгарський перець — 50 г (приблизно ½ одного перцю);
  • свіжа риба — 100 г;
  • корінь селери — 10–15 г;
  • приправа Торчин «10 овочів» — 0,5 чайної ложки;
  • сіль, перець — на свій смак;
  • лимон, кріп — для подачі.

З такої витрати інгредієнтів у вас вийдуть 2 порції юшки.

Етапи приготування юшки

Тепер приступаємо до найцікавішого процесу, а саме — до приготування страви. Зварити суп можна приблизно за 25–30 хвилин, він не вимагає спеціальної підготовки та великої кількості часу. Рецепт юшки в класичному своєму варіанті складається з декількох етапів:

  1. Підготуйте овочі, очистіть їх, помийте й поріжте. Необов’язково нарізати моркву й картоплю дрібними шматочками. Оскільки уха — це більше похідна страва, можна просто порубати моркву на великі кільця, а картоплю розрізати на 4–8 частин.
  2. Дочекайтеся, поки вода закипить, і покладіть овочі, додайте приправу Торчин «10 овочів». За допомогою поєднання ароматних продуктів і запашних спецій приправа подарує страві більш насичений і багатий аромат.
  3. Половину болгарського перцю поріжте на середні шматочки та додайте до інших овочів.
  4. Підготовлену очищену свіжу рибу поріжте на середні шматочки та додайте в каструлю. Туди ж засипте подрібнений корінь селери.
  5. Залиште бульйон вариться впродовж 3–5 хвилин на повільному вогні.
  6. Додайте сіль, перець, ретельно перемішайте, покладіть зелений лавровий лист і залиште юшку варитися ще 3–5 хвилин.
  7. Готову страву зніміть із вогню й дайте йому настоятися 5–10 хвилин. Додайте трохи свіжовичавленого лимонного соку, дрібно порізану зелень (кріп, петрушку, зелену цибулю і т. д. — на ваш смак) і розкладіть по тарілках.
  8. Прикрасьте уху часточкою лимона, цитрусовою цедрою й щіпкою рубаною зелені. Подавайте обов’язково в гарячому вигляді.

Уха

Немає ніяких особливих секретів того, як варити юшку. Головне — використовувати гарну свіжу рибу й той набір овочів, який буде вам до смаку. Щоб страва вийшла смачною, дотримуйтеся лише кількох рекомендацій:

  • під час варіння не використовуйте алюмінієві або чавунні каструлі — краще візьміть емальовані ємності;
  • щойно суп буде готовий, видаліть із нього лавровий лист, інакше уха буде занадто гірчити;
  • сік лимона і кріп додавайте на останньому етапі приготування.

Уха — це одне з найпростіших і ситних перших страв. Вона має приголомшливий, насичений аромат і стане ситним, корисним обідом як для дорослих, так і для дітей.

Уха

Уха — це ситне апетитне гаряче страва зі шматочками риби. Густий наваристий суп на рибному бульйоні — ідеальний похідний обід, особливо, якщо ви відправляєтеся на риболовлю. Готувати юшку можна з будь-якої риби, яка водиться у водоймах вашого регіону. Основним інгредієнтом може слугувати: короп, окунь, краснопірка, карась і т. д.

Єдиний нюанс — не рекомендується використовувати такі види риб: воблу, плотву, оселедець, ляща.
Приготування юшки, точніше тривалість процесу, залежить від того, яку рибу ви вибрали. Зазвичай, чим більша риба, тим довше буде варитися бульйон.

Одного універсального рецепта юшки немає — він буде залежати від регіональних традицій і особливостей. Десь у бульйон не додають картоплю, десь використовують в’ялену або солону рибу. Іноді в суп додають томатний соус, сухарі, часник і т. д. Ми ж сьогодні поділимося з вами найпопулярнішою класичною варіацією страви.

 

Коментарі
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися