Рецепти

Канапки з паштетом із шпрот

shprotna_namazka
prev
next
shprotna_namazka

Інгредієнти:

  • шпроти в олії — 1 банка;
  • сир твердий — 150 г;
  • солоні огірки — 3 шт.;
  • житній хліб — 4 шт.;
  • майонез Торчин® «Європейський» — 3 ст.л.;
  • помідори чері — на смак;
  • зелена цибуля — на смак;
  • петрушка — 1 ст.л.

Є закуски, що перевірені часом. Серед них — канапки зі шпротами. Для когось вони асоціюються суто з новорічними святами та з незмінною прикрасою у вигляді скибочки огірка. Але ми за те, щоб не прив'язуватися до дат та готувати страву тоді, коли того забажає серденько.

Наприклад, наш рецепт канапок з паштетом із шпрот підійде навіть для сніданку на швидку руку. Попри те, що готується дуже швидко, страва також виходить збалансованою та цікавою на смак.

Запропонована нами кількість інгредієнтів потішить унікальними канапками зі шпротами 4 гостей.

Як приготувати канапки з паштетом із шпрот?

  1. Почнемо з головного — зі шпротів. Відкриваємо банку, зливаємо олію та дрібнимо рибку ножем або виделкою. Консистенція має нагадувати пасту, але якщо ви хочете ліпше відчувати смак шпрот, можете подрібнити не так сильно.
  2. Щоб додати майбутній рибній пасті свіжості та вишуканості, натріть на тертці сир та огірки.
  3. Тепер готуємо основу для наших майбутніх канапок зі шпротами — безпосередньо сам паштет. Він не потребує кулінарних надзусиль. Достатньо змішати шпроти, сир, петрушку та огірки з майонезом майонез Торчин® «Європейський». Ну, і звісно ж, приправити сіллю та перцем на свій смак.
  4. Нам залишається перенести це все в страву. Для цього наріжте хліб невеличкими шматочками та нанесіть на нього пасту.
  5. Можна вже подавати страву до столу. Наріжте помідори четвертинками та прикрасьте ними бутерброди.

Як вибирати шпроти?

Маємо для вас декілька порад, які подбають про правильний вибір найголовнішого інгредієнта майбутніх канапок зі шпротами. Не будемо деталізувати щодо перевірки терміну придатності. Тут без коментарів. Перейдемо до найголовніших моментів:

  1. Етикетка на банці має бути приклеєна рівно та акуратно. Це ніби дрібниця, але, самі знаєте, дрібниці мають значення, коли мовиться про якість продукту;
  2. Банка має бути цілою. Якщо на ній є вм’ятини або пошкодження, не беріть її. Цілком ймовірно, що в історії цієї банки є випадки, коли її жбурляли чи випускали з рук. А це означає, що вміст продукту всередині буде далеко не найкращим;
  3. Банка не має бути роздутою.

Не соромтеся взяти банку з полиці та трохи потрясти її. Якщо ви почуєте булькання чи буде відчуття, ніби риба з легкістю переміщається всередині, це означає, що шпротів у банці недостатньо. А отже, вони матимуть неідеальний стан. Вам потрібна та банка, де шпроти повністю заповнюють простір всередині.

Коли відкриєте шпроти вдома, перевірте їх на наявність таких характеристик:

  • приємний аромат із нотками диму;
  • золотистий колір;
  • ціла риба без здутості на шкірі.

Нехай смакує!

Коментарі
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися