Рецепти

Куряча печінка з томатно-абрикосовим соусом

Підготуйте всі потрібні інгредієнти.
Печінку посолити й поперчити. Обваляти в борошні.
На розпечену пательню налити олію та обсмажити печінку з обох боків. Потім додати помідори. Знизити температуру до мінімальної. Залишити на 3—4 хвилини. (Дуже важливо не пересмажити печінку: якщо всередині готова, але ще виділяється трохи крові — відразу знімаємо, вона дійде на тарілці). Кетчуп змішати з абрикосовим джемом.
Для подавання вилити дві ложки соусу на тарілку: притиснувши ложкою, провести в протилежному напрямку за годинниковою стрілкою, утворивши краплю. Викласти печінку й помідори. Прикрасити листками петрушки.
Куряча печінка з томатно-абрикосовим соусом
prev
next
Куряча печінка з томатно-абрикосовим соусом
20 хв
1

Інгредієнти:

 • куряча печінка — 250 г;
 • сіль, перець — до смаку;
 • кукурудзяне борошно — 1 ст. л.;
 • помідори чері — 100 г;
 • олія — 20 мл;
 • вершкове масло — 20 г.
 • Томатно–абрикосовий соус:
 • кетчуп Торчин® «Лагідний» — 150 г;
 • абрикосовий джем — 80 г.
 1. Підготуйте всі потрібні інгредієнти.
 2. Печінку посолити й поперчити. Обваляти в борошні.
 3. На розпечену пательню налити олію та обсмажити печінку з обох боків. Потім додати помідори. Знизити температуру до мінімальної. Залишити на 3—4 хвилини. (Дуже важливо не пересмажити печінку: якщо всередині готова, але ще виділяється трохи крові — відразу знімаємо, вона дійде на тарілці). Кетчуп змішати з абрикосовим джемом.
 4. Для подавання вилити дві ложки соусу на тарілку: притиснувши ложкою, провести в протилежному напрямку за годинниковою стрілкою, утворивши краплю. Викласти печінку й помідори. Прикрасити листками петрушки.
 5. Смачного!

Куряча печінка з томатно–абрикосовим соусом – звичний продукт з особливим акомпанементом. Кисло–солодка заправка з кетчупу Торчин "Лагідний" та абрикосового джему ідеально поєднується з м'ясною стравою. Смак настільки багатогранний та гармонійний, що складно передати словами. Лише спробувавши, ви зрозумієте, що тут немає нічого зайвого: кожен інгредієнт – важлива частина кулінарного ансамблю. У поєднанні з таким соусом і свіжими томатами печінка виходить ніжною й ніби тане у роті. Цікавий смак, який вам обов’язково сподобається!

Коментарі
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися