Рецепти

Кабачкова ікра з майонезом

kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
kabachkova_ikra
prev
next
kabachkova_ikra

Інгредієнти:

  • кабачки — 1,5 кг;
  • цибуля — 300 г;
  • кетчуп Торчин ® «Лагідний» — 200 г;
  • майонез Торчин ® «Європейський» — 100 г;
  • олія соняшникова — 100 мл;
  • оцет — 1 ст.л;
  • сіль — 1,5 ч.л;
  • часник — 2 зубки;
  • цукор — 1 ст.л.

Смак кабачкової ікри, напевно, кожен пам'ятає ще з дитинства. Рецепт відомої закуски з майонезом не зовсім традиційний, але добре підійде як для швидкого приготування, так і для консервації. Кабачкова ікра може використовуватись як овочевий перекус на бутерброді, так і самостійний гарнір, або доповнення до основної страви. Спробуйте приготувати кабачкову ікру за нашим рецептом – приготовлена вдома, вона виходить особливо смачною.

Готуємо кабачкову ікру з майонезом

  1. Перед початком приготування ікри очищаємо кабачки від шкірки та насіння. Вони можуть бути досить жорсткими та волокнистими, особливо в старших або дуже великих кабачках. Це впливає на текстуру готової страви, роблячи її менш м’якою та приємною на смак.
  2. Підготуйте посуд із товстими стінками, оскільки в процесі приготування овочі можуть підгорати.
  3. Наливаємо в каструлю 100 мл рафінованої соняшникової олії та прогріваємо її.
  4. Нарізаємо цибулю кубиками. Кладемо в каструлю і смажимо, не накриваючи кришкою, на середньому вогні приблизно 10–12 хвилин до золотистого кольору.
  5. Виймаємо цибулю за допомогою шумівки та перекладаємо окремо в миску — поки що вона нам не потрібна.
  6. Нарізаємо очищені кабачки кубиками та кладемо в каструлю, де смажилася цибуля. Щоб запобігти підгоранню, правильно відрегулюйте температуру: перші 10 хвилин овочі мають готуватися на великому вогні без кришки. Перемішуйте їх під час смаження.

     

    Ikra

     

  7. Коли кабачки стануть напівпрозорими та почнуть виділяти сік, додаємо до них готову цибулю, перемішуємо, зменшуємо вогонь та накриваємо кришкою, щоб вони потроху тушилися. Так готуємо ще 15 хвилин, помішуючи декілька разів за цей час.
  8. Коли кабачки із цибулею будь м’якими, але все ще частково триматимуть форму, пробиваємо в каструлі занурювальним блендером та додаємо до овочевого пюре кетчуп Торчин ® «Лагідний». Сладкувато-кисла нотка кетчупу додасть смаку ніжним кабачкам, а також він допоможе загустити ікру, надаючи гладку та однорідну текстуру.

     

    Ikra

     

  9. Після цього накриваємо каструлю кришкою та тушкуємо кабачкову ікру ще 15 хвилин на вогні нижче середнього (ближче до маленького). Коли ікра протушкується, настав час додавати наш фірмовий інгредієнт — майонез Торчин ® «Європейський». Майонез при попаданні в гарячу масу моментально береться грудочками, тому потрібно все ще раз перемішати блендером. Після чого накрити кришкою і помішуючи протушити на середньому вогні ще 10 хвилин.

     

    Ikra

     

  10. У самому кінці додати на свій смак сіль, цукор, подрібнений часник, оцет та чорний мелений перець. Тим, хто любить гостреньке, можна чорний перець замінити на гострий червоний. Також пам’ятайте, що майонез та кетчуп можуть давати кислинку, тому під час приготування намагайтеся постійно куштувати, щоб підібрати для себе оптимальний смак.
  11. Ретельно все перемішуємо та даємо потомитися ще десь 5–7 хвилин під кришкою.
  12. У попередньо стерилізовані банки розкладаємо практично киплячу кабачкову ікру з майонезом по банках. Закриваємо кришками і перевертаємо банки верх дном. Важливо пам’ятати, що кришки також мають бути стерилізовані. Це зазвичай роблять шляхом занурення кришок у гарячу воду на кілька хвилин.

     

    Ikra

     

Стерилізація банок для кабачкової ікри

Стерилізація банок — це важливий крок у процесі консервації будь-яких продуктів, особливо кабачкової ікри. Це допомагає вбити будь-які бактерії, грибки або дріжджі, які можуть спричинити порчу продукту. Ось кілька способів, як ви можете стерилізувати банки:

  • У духовці. Попередньо нагрійте духовку до 130–140°C. Покладіть чисті банки на деко та поставте в духовку на 15–20 хвилин. Використовуйте кухонні рукавички, щоб вийняти гарячі банки.
  • У каструлі з водою. Наповніть велику каструлю водою і додайте банки. Вода має покривати банки. Доведіть воду до кипіння і кип’ятіть банки протягом 10–15 хвилин. Використовуйте щипці, щоб вийняти гарячі банки.
  • У мікрохвильовій печі. Наповніть банки на третину водою і поставте в мікрохвильовку на 1–2 хвилини, або до того часу, поки вода не почне кипіти. Будьте обережні, виймаючи гарячі банки.
Коментарі
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися